درباره آذریراق پروفیل

شرکت آذر یراق پروفیل در سال ۱۳۸۳ با نام سابق کرال درب شروع به تولید درب و پنجره آلومینیوم و پی وی سی نمود. سپس از سال ۱۳۸۶ با توجه به کمبود ملزومات و نیاز بازار کشور شروع به واردات یراق آلات اروپایی و ترک نمود. در سال ۱۳۹۱ با کسب نمایندگی شرکت لورنزولاین (کورت اوغلو) شروع به واردات پروفیل آلومینیوم نمود.

از سال ۱۳۹۷ با افزایش شاخه های خود و به جهت حمایت از تولید کالای با کیفیت شروع به تولید لاستیک های سه جزئی با بهترین کیفیت بازار جهانی نمود. در سال ۱۳۹۸ با توجه به کمبود یراق آلات اورجینال در بازار کشور و قمیت های بالا به دلیل واسطه گری کشور های ثانویه اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت استاک اسپانیا نمود.

از سال ۱۳۹۹ با واردات ماشین آلات روز آلمانی شروع به تولید لاستیک های ایپپدیم در ایران نموده و در همان سال استانداردهای جهانی CE و ISO را نیز اخذ نموده است. این شرکت با واردات مستقیم مواد اولیه خود از کشور کره جنوبی بهترین کیفیت موجود را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت آذر یراق در سال ۱۴۰۰ به جهت احساس نیاز در بازار UPVC کشور اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت ورنه نمود.

چرا ما؟

محصولات اورجینال و مناسب بدون واسطه

تنوع بی نظیری از برندهای معتبر اروپایی را برای انتخاب بهتر شما مشتریان گرد آورده ایم.

ارسال به سراسر کشور در سریعترین زمان

ما با استفاده از سرویس های مختلف حمل و نقل ، سفارش شما را در هر جای کشور که باشید در اسرع وقت تحویل می دهیم.

گارانتی و خدمات پس از فروش آذر یراق

ما اجناس با کیفیت بازار جهانی را با قرارداد های مستقیم وارد میکنیم لذا تمامی اجناس ارائه شده توسط آذر یراق دارای گارانتی معتبر میباشد .